Styret i Sandefjord Golfklubb 2020

Rolle Navn Tlf Epost
Styreleder Roar Belstad 911 34 141 roar.belstad@gjensidige.no
Nestleder Sigurd Bjønness 908 41 953 sigurd.bjonness@multicase.no
Styremedlem Ellen Dyhring Schjelderup 959 95 181 ellenschjelderup@gmail.com
Styremedlem Steinar Gausdal 982 07 356

steinar.gausdal@gmail.com

Styremedlem Øystein Bøe 911 23 790 ob@hjertnes.com
Styremedlem Harald Skogen 905 55 319

torinorholding@gmail.com

Styremedlem Lene Høivang 413 07 004 advokat.hoivang@hoivang.no
Varamedlem Arnt Helge Dybvik 913 34 468 ahdybvik@gmail.com
Varamedlem Jorunn Eid 416 82 176 jorunn@sandefjordbredband.no

Turneringskomiteen 2021

Navn Tlf epost
John Arne Jørgensen (leder) 906 12 912 johnarne@sfjbb.net
Ken Henry Holberg 907 37 320 kenholberg@gmail.com
Kristina Jørgensen 949 87 499 kristina@sfjbb.net

 

Herrekomiteen 2021

Navn Tlf epost
Øyvind Leander Jonassen (leder) 906 20 054

jonassen@staalprofil.no

Matthew Corney 454 20 408

room5@live.no

Rune Liverød 920 13 031 kv29rl@gmail.com

Seniorkomiteen 2021

Navn Tlf E-mail
Johannes Kålås (leder) 916 24 840 johsk48@gmail.com
Håkon Bakke 414 80 686 hsb@sfjbb.net
Kari A. Skjerven 901 06 540 kari.skjerven@gmail.com
Jorunn Eid 416 82 176 jorunn@sfjbb.net
Leif Nyland 950 32 619 leif.nyland@sfjbb.net

Juniorkomiteen 2020

Navn                                                      Tlf                                epost
Lars Egil Kløw (leder) 916 36 686 lk@bsafe.no
John Arne Jørgensen 906 12 912 Johnarne@sfjbb.net
Anne Cecilie T.Bjørvik 909 52 595 anne.cecilie.t.bjorvik@sandefjordkommune.no
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv@holdebakken.no
Christian Helsvig 952 05 696 christian@ewinenorway.no

 

VTG-komiteen 2021

Navn Tlf epost
Ina Rød (leder) 928 37 488 inabernice@gmail.com

Handicap-komiteen 2021

Navn Tlf Epost
Roger Kvalvåg (leder) 926 38 529 roger.kvalvag@gmail.com

 

Banekomiteen 2021

Navn Tlf epost
Harald Skogen (leder) 905 55 319 torinorholding@gmail.com
Knut H. Andersen 915 96 530 knut.h.andersen@sfjbb.net
Roger Kvalvåg 926 38 529 roger.kvalvag@gmail.com
Karl Eidevik 913 88 887 karlgeidevik@gmail.com
Morten Johannessen 975 38 744 morten@sandefjordgolf.no
Bjørn Sundby 906 05 403 bjorn.sundby@sfjbb.net

Marshallkomiteen 2021

Navn Tlf epost
Thor Isefjær (leder) 920 16 845 thor.isefjar@icloud.com

Hus- og plasskomiteen 2021

Navn Tlf epost
Roar Belstad (Leder) 911 34 141 rbelstad@hotmail.com

Kontrollutvalget 2020

Rolle Navn Tlf epost
Medlem Truls Lystad 901 14 217 truls@tl-holding.no
Medlem Amaia Jensen 402 20 792 amaia@torp.no
Varamedlem Tor Kvillum 913 23 770 tor.kvillum@sfjbb.net
Varamedlem Trine Myhre 982 87 206

trine.myhre@blender.no

Valgkomiteen 2020

Rolle Navn Tlf epost
Leder Hans Kristian Hønsvall 900 36 251 hans.honsvall@sfjbb.net
Medlem Thor Isefjær 920 16 845 thor.isefjar@icloud.com
Medlem Siv. Karlsen Moa 406 39 548 siv@holdebakken.no
Varamedlem Lars Kløw 916 36 686

Lk@bsafe.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.