Kontakt oss

Kontakt oss

Her finner du en oversikt på administrasjonen, styret og de forskjellige komiteene

 

Sandefjord Golfklubb

 

Booking / spilletid:

Telefon:

908 96 000
E-mail: proshop@sandefjordgolf.no
   
Besøksadresse: Furustadlia 14
  3232 Sandefjord
Postadresse: Postboks 329
  3201 Sandefjord
   
Åpningstider:  
Hverdager 09:00 - 18:00 
Helger/Helligdager 08:00 - 18:00

Vanja Snørteland

Daglig Leder

Telefon: 908 96 000 / 986 44 621
epost: post@sandefjordgolf.no

John Drummond

Head-Pro

Telefon: 934 04 944
epost: john@sandefjordgolf.no

Morten Johannessen

Greenkeeper

Telefon: 975 38 744
epost: morten@sandefjordgolf.no

Fra E18

Ta avkjøringen fra E-18 til Sandefjord. I første rundkjøring tar du til høyre og kjører 200 meter rett fram før du tar til høyre og så raskt til venstre. Du er da på Skiringssalsveien ( Fv 180 )som går langs jernbanelinjen i retning sydover mot Larvik. Det er skiltet helt fram til golfbanen som ligger 5 km fra byen. 

 

Fra nedre vei Sandefjord – Larvik ( Rv 303 )

Fra Løve, på motsatt side av Remabutikken, svinger du inn på Skallebergveien ( Fv 166 ) skiltet til Auby / Jåberg. Her fortsetter du i 4 km. før du svinger til høyre inn på Jåbergveien, skiltet til Jåberg 0,5 km. Denne følger du i 500 m før du svinger til høyre over jernbanelinjen og inn på Furustadlia. Etter ytterligere 500 m kommer du til innkjøringen til golfbanen på høyre side.

Styret i Sandefjord Golfklubb 2019

Rolle Navn Tlf Epost
Styreleder Roar Belstad 911 34 141 roar.belstad@gjensidige.no
Nestleder Sigurd Bjønness 908 41 953 sigurd.bjonness@multicase.no
Styremedlem Ellen Dyhring Schjelderup 959 95 181 ellenschjelderup@gmail.com
Styremedlem Steinar Gausdal 982 07 356

steinar.gausdal@gmail.com

Styremedlem Øystein Bøe 911 23 790 ob@hjertnes.com
Styremedlem Harald Skogen 905 55 319

torinorholding@gmail.com

Styremedlem Lene Høivang 413 07 004 advokat.hoivang@hoivang.no
Varamedlem Arnt Helge Dybvik 913 34 468 ahdybvik@gmail.com
Varamedlem Jorunn Eid 416 82 176 jorunn@sandefjordbredband.no

Komiteer 2019

Sandefjord Golfklubb har en rekke aktive arbeidsgrupper som sørger for å tilrettelegge klubbens mange aktiviteter. Det jobbes aktivt med frivillighet i klubben for å skape et miljø hvor de frivillige føler en sosial tilhørighet.

HCP- og Turneringskomiteen 2019

Navn Tlf epost
Ken Henry Holberg (leder) 907 37 320 kenholberg@gmail.com
Tommy Hansen 911 41 902 tommy.hansen.no@gmail.no
John Arne Jørgensen 906 12 912 johnarne@sfjbb.net
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv.karlsen.moa@kpmg.no
Kristina Jørgensen 949 87 499 kristina@sfjbb.net

Karl Eidevik

913 88 887 karlgeidevik@gmail.com
Jarle Slaatten Johannessen 913 33 430 jsj@termoenergi.no

 

VTG-komiteen 2019

Navn Tlf epost
Ellen Dyhring Schelderup (leder) 959 95 181 ellenschjelderup@gmail.com

Juniorkomiteen 2019

Navn                                                      Tlf                                epost
Espen Karlsen (leder) 922 81 681 espen.karlsen@krugerkaldnes.no
Lars Egil Kløw 916 36 686 lk@bsafe.no
John Arne Jørgensen 906 12 912 Johnarne@sfjbb.net
Anne Cecilie T.Bjørvik 909 52 595 anne.cecilie.t.bjorvik@sandefjordkommune.no
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv.kalsen.moa@kpmg.no

 

Damekomiteen 2019

Navn Tlf epost
Marit Kristiansen (Leder) 481 30 948 maritkri@mac.com
Anna-Karin Bergman 916 26 868 a-k.b@online.no
Grete Østengen 401 05 186 grete.oe@hotmail.com
Sissel Bedsvåg 918 35 049

s-bedsv@online.no

Lisbet Knai Lie 901 35 247 lisbet@arkitektdesign.no
Bente Røise 951 65 264 bente.roise@sfjbb.net

Herrekomiteen 2019

Navn Tlf epost
Øyvind Leander Jonassen (leder) 906 20 054

jonassen@staalprofil.no

Matthew Corney 454 20 408

room5@live.no

Rune Liverød 920 13 031 kv29rl@gmail.com

Seniorkomiteen 2019

Navn Tlf E-mail
Johannes Kålås (leder) 916 24 840 johsk48@gmail.com
Håkon Bakke 414 80 686 hsb@sfjbb.net
Gunn Handeland 951 55 045 gunn.handeland@icloud.com
Kari A. Skjerven 901 06 540 kari.skjerven@gmail.com
Jorunn Eid 416 82 176 jorunn@sfjbb.net
Leif Nyland 950 32 619 leif.nyland@sfjbb.net

Marshallkomiteen 2019

Navn Tlf epost
Gunnar Strøm (leder) 915 16 990 aero12pb@gmail.com
Thor Isefjær 920 16 845 thor.isefjar@icloud.com

Banekomiteen 2019

Navn Tlf epost
Harald Skogen (leder) 905 55 319 torinorholding@gmail.com
Øistein Skjerven 915 59 314 oistein@skjerven.tv
Knut H. Andersen 915 96 530 knut.h.andersen@sfjbb.net
Roger Kvalvåg 926 38 529 roger.kvalvag@gmail.com
Karl Eidevik 913 88 887 karlgeidevik@gmail.com
Ole Henrik Pettersen 415 00 561 ole.hp@online.no
John Drummond 934 04 944 john@sandefjordgolf.no
Morten Johannessen 975 38 744 morten@sandefjordgolf.no

Hus- og plasskomiteen 2019

Navn Tlf epost
Gunnar Kristiansen (Leder) 900 32 805 gunkrist@mac.com
Gunnar Buer 909 93 243 golfbuer@gmail.com
Ole Henrik Pettersen 415 00 561 ole.hp@online.no
Øyvind Leander Jonassen 906 20 054

jonassen@staalprofil.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.