Kontakt oss

Kontakt oss

Her finner du en oversikt på administrasjonen, styret og de forskjellige komiteene

 

Sandefjord Golfklubb

 

Booking / spilletid:   proshop@sandefjordgolf.no

Telefon:

908 96 000
E-mail: post@sandefjordgolf.no
Besøksadresse: Furustadlia 14
  3232 Sandefjord
Postadresse: Postboks 329
  3201 Sandefjord
   
Åpningstider (fra og med oktober og utover)  
Hverdager - sesong 09:00 - 17:00
Helger - sesong 09:00 - 17:00
Utenom sesong: Ring 908 96 000

Vanja Snørteland

Daglig Leder

Telefon: 908 96 000 / 986 44 621
E-mail: post@sandefjordgolf.no

John Drummond

Pro

Telefon: 934 04 944
E-mail: john@sandefjordgolf.no
Proshop johndrummond63@gmail.com

Morten Johannessen

Greenkeeper

Telefon: 975 38 744
E-mail: morten@sandefjordgolf.no

Fra E18

Ta avkjøringen fra E-18 til Sandefjord. I første rundkjøring tar du til høyre og kjører 200 meter rett fram før du tar til høyre og så raskt til venstre. Du er da på Skiringssalsveien ( Fv 180 )som går langs jernbanelinjen i retning sydover mot Larvik. Det er skiltet helt fram til golfbanen som ligger 5 km fra byen. 

 

Fra nedre vei Sandefjord – Larvik ( Rv 303 )

Fra Løve, på motsatt side av Remabutikken, svinger du inn på Skallebergveien ( Fv 166 ) skiltet til Auby / Jåberg. Her fortsetter du i 4 km. før du svinger til høyre inn på Jåbergveien, skiltet til Jåberg 0,5 km. Denne følger du i 500 m før du svinger til høyre over jernbanelinjen og inn på Furustadlia. Etter ytterligere 500 m kommer du til innkjøringen til golfbanen på høyre side.

HCP- og Turneringskomiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Jarle Høyte (leder) 481 69 504 jarle1872@hotmail.com
Ken Henry Holberg 907 37 320 kenholberg@gmail.com
Tommy Hansen 911 41 902 tommy.hansen.no@gmail.no
John Arne Jørgensen   johnarne@sfjbb.net
Anne-Lene Veum 414 40 756 anne-lene@msn.com
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv.karlsen@kpmg.no
Rune Liverød 920 13 031 kv29rl@gmail.net
Heidi Nedland 915 68 412 heidi.nedland@gmail.com

Karl Eidevik

  karlgeidevik@gmail.com

Jarle Slaatten Johannessen               913 33 430

 

VTG-komiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Ellen Dyhring Schelderup (leder) 959 95 181 ellenschjelderup@gmail.com
John Drummond 934 04 944 john@sandefjordgolf.no

Juniorkomiteen 2018

Navn                                                      Tlf                                E-mail
Espen Karlsen (leder) 922 81 681 espen.karlsen@krugerkaldnes.no
Lars Egil Kløw 916 36 686 lk@bsafe.no
John Arne Jørgensen 906 12 912 Johnarne@sfjbb.net
Anne Cecilie T.Bjørvik 909 52 595 anne.cecilie.t.bjorvik@sandefjordkommune.no
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv.kalsen.moa@kpmg.no

 

Damekomiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Marit Kristiansen (Leder) 481 30 948 maritkri@mac.com
Anne Lene Veum 414 40 756 anne-lene@msn.com
Grete Østengen 401 05 186 grete.oe@hotmail.com
Inger Schildmann-Jensen 990 23 041 inge-sch@online.no

Herrekomiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Øyvind Leander Jonassen (leder) 906 20 054

jonassen@staalprofil.no

   

oelejom@icloud.com

Øyvind Antonsen 911 11 953 oyvind.antonsen@sandefjord.kommune.no

Seniorkomiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Håkon Bakke (leder) 414 80 686 hsb@sfjbb.net
Gunn Handeland 951 55 045 guhand@online.no
Bjørn Tore Gundersen 905 25 016 btgunde@online.no
Jorunn Eid 416 82 176 jorunn@sandefjordbredband.net
Johs Kålås 916 24 840 johsk48@gmail.com

Marshalkomiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Gunnar Strøm (leder) 915 16 990 aero12pb@gmail.com
Thor Isefjær 920 16 845 thor.isefjar@icloud.com

Banekomiteen 2017 (oppdatering kommer)

Navn Tlf E-mail
Harald Skogen (leder) 905 55 319 torinorholding@gmail.com
Øistein Skjerven 915 59 314 oistein@skjerven.tv
Knut H. Andersen 915 96 530 knut.h.andersen@sfjbb.net
Karl Eidevik 913 88 887 karlgeidevik@gmail.com
John Drummond 934 04 944 john@sandefjordgolf.no
Morten Johannessen 975 38 744 post@sandefjordgolf.no

Markedskomiteen 2018

Navn Tlf E-mail
Henrik Næss (leder) 928 26 248 henrik@paandus.no
Vanja Snøreland 986 44 621 post@sandefjordgolf.no
Matthew Corney 454 20 408 matthew.corney@fysiopartner.no
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.