Kontakt oss

Kontakt oss

Her finner du en oversikt på administrasjonen, styret og de forskjellige komiteene

 

Sandefjord Golfklubb

Telefon:

908 96 000
E-mail: post@sandefjordgolf.no
Besøksadresse: Furustadlia 14
  3232 Sandefjord
Postadresse: Postboks 329
  3201 Sandefjord
   
Åpningstid  
Hverdager - sesong 08:00 - 18:00
Helger - sesong 09:00 - 18:00
Utenom sesong: Ring 908 96 000

Vanja Snørteland

Daglig Leder (f.o.m 01.04.2018)

Telefon: 908 96 000 / 986 44 621
E-mail: post@sandefjordgolf.no

John Drummond

Pro

Telefon: 934 04 944
E-mail: john@sandefjordgolf.no
Proshop johndrummond63@gmail.com

Ole Gunnar Grundstoen

Greenkeeper

Telefon: 901 66 335
E-mail: ole.gunnar@sandefjordgolf.no

Fra E18

Ta avkjøringen fra E-18 til Sandefjord. I første rundkjøring tar du til høyre og kjører 200 meter rett fram før du tar til høyre og så raskt til venstre. Du er da på Skiringssalsveien ( Fv 180 )som går langs jernbanelinjen i retning sydover mot Larvik. Det er skiltet helt fram til golfbanen som ligger 5 km fra byen. 

 

Fra nedre vei Sandefjord – Larvik ( Rv 303 )

Fra Løve, på motsatt side av Remabutikken, svinger du inn på Skallebergveien ( Fv 166 ) skiltet til Auby / Jåberg. Her fortsetter du i 4 km. før du svinger til høyre inn på Jåbergveien, skiltet til Jåberg 0,5 km. Denne følger du i 500 m før du svinger til høyre over jernbanelinjen og inn på Furustadlia. Etter ytterligere 500 m kommer du til innkjøringen til golfbanen på høyre side.

HCP- og Turneringskomiteen

Navn Tlf E-mail
Vanja Snørteland(leder) 986 44 621 vanjasno@yahoo.no
Siv Karlsen Moa 415 00 561 siv.karlsen@kpmg.no
Ole H. Pettersen 926 38 529 ole.hp@online.no
Roger Kvalvåg 926 38 529 roger.kvalvag@gmail.com
Linda Magnusdottir 481 31 610 linda.magnusdottir@jotun.no
Tron Ole Andersen 334 76 321 tronoa@online.no
Rune Liverød 920 13 031 kv29rl@gmail.net
Ken Henry Holberg 907 37 320 kenholberg@gmail.com
     

VTG-komiteen

Navn Tlf E-mail
Morten Solrud (leder) 921 58 125 m-solrud@online.no
Ellen Dyhring Schelderup 959 95 181 ellenschjelderup@gmail.com

Juniorkomiteen

Navn Tlf E-mail
Espen Karlsen (leder) 922 81 681 espen.karlsen@krugerkaldnes.no
Lars Egil Kløw 916 36 686 lk@bsafe.no
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv.kalsen.moa@kpmg.no
Linda Magnusdottir 481 31 610 linda@magnusdottir@jotun.no

Damekomiteen

Navn Tlf E-mail
Linda Magnusdottir (leder) 481 31 610 linda.magnusdottir@jotun.no
Anne Lene Veum 414 40 756 anne-lene@msn.com
Grete Østengen 401 05 186 grete.oe@hotmail.com
Inger Schildmann-Jensen 990 23 041 inge-sch@online.no

Herrekomiteen

Navn Tlf E-mail
Øyvind Leander Jonassen (leder) 906 20 054

jonassen@staalprofil.no

   

oelejom@icloud.com

Øyvind Antonsen 911 11 953 oyvind.antonsen@sandefjord.kommune.no

Seniorkomiteen

Navn Tlf E-mail
Håkon Bakke (leder) 414 80 686 hsb@sfjbb.net
Johs Kålås 916 24 840 johsk48@gmail.com
Bjørn Tore Gundersen 905 25 016 btgunde@online.no
Gunn Handeland 951 55 045 guhand@online.no

Marshalkomiteen

Navn Tlf E-mail
Gunnar Strøm (leder) 915 16 990 aero12pb@gmail.com
Thor Isefjær 920 16 845 thor.isefjar@icloud.com

Banekomiteen

Navn Tlf E-mail
Harald Skogen (leder) 905 55 319 torinorholding@gmail.com
Øistein Skjerven 915 59 314 oistein@skjerven.tv
Knut H. Andersen 915 96 530 knut.h.andersen@sfjbb.net
Karl Eidevik 913 88 887 karlgeidevik@gmail.com
John Drummond 934 04 944 john@sandefjordgolf.no
Ole Gunnar Grundstrøm 901 66 335 ole.gunnar@sandefjordgolf.no

Markedskomiteen

Navn Tlf E-mail
Henrik Næss (leder) 928 26 248 henrik@paandus.no
Vanja Snøreland 986 44 621 post@sandefjordgolf.no
Matthew Corney 454 20 408 matthew.corney@fysiopartner.no
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.